Ankara Muhasebeci

yakup-kara-328_07_2015_14_53_55.jpg

Ankara muhasebeci ile tüm muhasebe işlemlerinizin pratik ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini ister misiniz?
Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Ankara muhasebeci olarak hizmet veren firmamız ile sizlere profesyonel bir şekilde destek oluyoruz. 
Muhasebeci, işletmelerin mali işlemlerini yerine getiren ve muhasebe departmanında şirket politikalarına, ihtiyaçlarına göre tüm muhasebe işlemlerini yerine getiren kişidir.
Bu noktada muhasebe işlemleri tüm işletmeler için önemli bir noktada yer almaktadır. Bu da muhasebe elemanlarına olan talebin artmasına neden olmaktadır.
Dileyen şirketler kendi bünyelerinde muhasebe elemanı çalıştırabilirken dileyen şirketlerde Ankara muhasebe olarak hizmet veren firmamızdan destek alabilirler. 
Şirketlerin ana merkezinde bulunan muhasebe elemanları yıllık gelir tablosu ve yıllık bilançonun hazırlanmasını da sağlamaktadır.
Bunun için tüm şirket gelir ve giderlerinin kayıt altında tutulmasını sağlamaktadır. Ödemelerin takibini de gerçekleştiren muhasebe elemanının temel görevlerinden genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz. 

Ankara Muhasebeci Görevleri

Ankara muhasebeci'nin temel görevleri şu şekildedir:

Şirketlerin finansal tablolarını ve finansal durum analizlerini inceleyerek rapor eder.

Devlete ödenen vergi ve çeşitli sosyal güvenlik ödemelerinin eksiksiz ve zamanında yatırılmasını sağlar.

Şirketlerin gelir ve giderlerini kontrol eder ve varsa mali tutarsızlıkları giderir. 

Şirketlerin mali güvenliğini sağlamak adına muhasebe yönetmeliği ve vergi mevzuatında oluşabilecek değişiklikleri inceler. 

Çalışanların bordro ve sigorta primlerinin hesaplamalarını gerçekleştirir. 

Çalışanların mesai haklı, prim ve ikramiyelerini hesaplar. 

Çalışanların işe başlangıç ve ayrılma tarihlerini kaydeder. Oluşabilecek tazminat hesaplamalarını gerçekleştirir. 

Şirketlerin gayrimenkul ve nakit varlığını kaydeder. 

Kanunlara uyacak biçimde fatura, irsaliye, kasa defteri, fiş makbuzlarını kayıt altında tutar. 

Şirketlerin borç ve alacak kontrollerini en iyi şekilde gerçekleştirir.

Banka hesabı, çek ve senet takibini gerçekleştirir. 

Şirketle ilgili her türlü bilgi ve belgeyi kanunda belirtilen süre içerisinde arşivleyerek belgelerin takip edilmesini sağlar. 

Profesyonel Muhasebe Hizmetleri

Siz de şirketinizin tüm mali süreçlerinin tek elden kontrol edilmesini sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu noktada bizimle iletişime geçerek profesyonel bir şekilde muhasebe hizmeti alabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu sitedeki SMMM Yakup Kara ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller SMMM Yakup Kara ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller SMMM Yakup Kara izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . SMMM Yakup Kara haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. SMMM Yakup Kara tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.